Obal na mobil iPhone SE: ideální ochrana při cestování

Uvažovat o koupi obalu na mobil iPhone SE se vyplatí. Ani při dovolené totiž náhoda nespí. Změna návyků a jiný dočasný  životní styl  může ovlivnit nejen vás, ale i životnost vašeho mobilu. Hlavně během akčních dovolených je mobil  ohrožen mnohem více než obvykle. Obal jej nejen ochrání, ale správná volba umožní i mnohé další aktivity. 

Obal na mobil iPhone SE není zbytečnost

Iphone je krásný telefon, který změnil pohled na svět. A stejně jako svět, tak i on sám prošel svým vývojem. Pamatujete první verzi z  roku 2007 a ikonické vystoupení Steva Jobse? A ač je naše propojení se světem chytrých mobilů od té doby čím dál tím větší, nesmí se zapomínat na to, že i přes inovace se pořád jedná křehký výrobek, kterému pády ani odřeniny moc nepomáhají. 

Kdy zvolit obal a kdy kryt?

  • Kryt ochraňuje zadní část mobilu a rohy. V kombinaci s ochrannou fólií nebo sklem dokáže zabránit škodám při mnoha pádech.
  • Obal ochraňuje mobil po celé ploše. Je skvělý v případech, kdy potřebujete ochranu před vnějšími vlivy jako je špatné počasí nebo v situacích, ve kterých je potřeba nutnost zvýšené opatrnosti. Například při aktivním trávení volného času. 

Flip pouzdro umožní nerušenou večeři při svíčkách

Obalů je několik druhů. Jedním z oblíbených je takzvané flip pouzdro. IPhone do něj zasunete a přední díl otevíráte jako knihu. Často mívá ještě malinké kapsičky na papírky s poznámkami. Lze sehnat v mnoha zajímavých barvách a provedeních. Nadchne nejen teenagery, ale i milovníky elegance a jednoduchosti.  

Díky tomu, že flip pouzdro zakrývá display, znesnadňuje pohled na dění ve vašem telefonu všem zvědavým očím. Popřípadě při výroční  večeři s partnerem, tak pomůže k tomu, že displej nebude rušit ani vás. A vy se budete moci jen soustředit na romantická gesta.  

Nehostinné podmínky? Žádný problém. 

Výlet na kolech, koloběžkách, motorkách nebo i pěšky. Při krásném slunečném dnu to jde samo. Ale někdy se počasí nevydaří. A mobil už dávno neslouží jen na telefonování. Dokáže nahradit i mapu. Avšak na rozdíl od mapy je jeho vystavení nepříznivým vlivům počasí mnohem dražší, avšak podobně stejně devastující. Má to však řešení. 

  • Voděodolné obaly ocení každý cestovatel. Jdou dobře uzavřít a připevnit třeba na kolo. Většinou jsou průhledné, takže uvidíte, kam jedete a iPhone bude v bezpečí.
  • Skvělým doplňkem se tyto obaly stávají při sjíždění řek a dalších vodních aktivitách. Některé jsou navrženy tak, že se nepotopí. Jiné umožňují například i focení pod hladinou. 

Pláž, moře a písek. Další důvod proč svůj mobil chránit.

Vás jistě tato kombinace potěší. Nadšení však přejde většinou v okamžiku, kdy se všudypřítomný písek dostane nejen do svačiny, ale i do všech zákoutí telefonu jako je konektor na sluchátka nebo nabíjení. I zde pomůže správně zvolený obal. Nejlepší je ten proti vlhkosti a vodě.  IPhone můžete krásně ovládat bez toho, aniž byste jej vyndali z obalu. A po dovolené bude vypadat stejně jako na začátku. Bez zbytečných škrábanců od písku a dětských báboviček. 

Kryt potěší ty, co potřebují mít mobil pořád při ruce a chtějí mít styl 

Někdy však ani široká nabídka nestačí. Třeba tehdy, když potřebujete mít věci plně pod kontrolou a vaše pracovní nasazení vyžaduje neustálou vizuální kontrolu displeje v běžných podmínkách. Zkuste si pořídit kryt. Mobil bude alespoň částečně chráněn a vy nebudete ztrácet čas při neustálém vyndávání mobilu z pouzdra.   

  • Najdete je  v mnoha barevných variantách a provedeních, která zaujmou mladé lidi i životem zkušené generace. Díky nim dostane telefon nejen ochranu, ale i nový vzhled.

V případě, že upřednostňujete čisté linie vašeho přístroje, i zde jsou možnosti. Transparentní kryty jsou na mobilu téměř neviditelné a ochrání jej stejně jako ty s designem. 

A co vy? Už se vám někdy stalo, že se vám iPhone či jiný mobil utopil v moři? Nebo na jeho likvidaci stačilo rozlité kafe? 

Jana Lisá