Microneedling Praha – vše, co potřebujete vědět!

Microneedling – Praha. Jedno z častých spojení při vyhledávání na internetu. Proč jej převážně ženy hledají? Proč je stále populárnější? A jaké jsou jeho výhody? Představme si skvělou profesionální péči o pleť, které se také říká mezoterapie. Díky ní může být pokožka každého regenerovaná, jemná, výrazně omlazená a zbavená nedokonalostí nebo vrásek.

Co je microneedling a proč je tak v kurzu?

Jedná se o revoluční metodu, prostřednictvím které se podpoří přirozená obnova buněk, přirozené omlazení pokožky a regenerace pleti. Jak je to možné? Představte si péči pomocí krémů, elixírů a pleťových masek. Všechny tyto pečující přípravky jsou vtírané do pokožky, aby ji omladily a pečovaly o ni. Microneedling však dokáže daleko víc. 

Jak funguje microneedling?

Prostřednictvím drobounkých jehliček jsou pečující látky aplikovány přímo do pokožky, kde se daleko více projeví jejich účinnost. Pleť reaguje na výživné látky velice rychle. Které pečující prostředky jsou do pokožky aplikovány?

  • vitaminy
  • plazma
  • kyselina hyaluronová.

Proč je microneedling tak oblíbený?

Jeho největší předností je stimulace samoobnovy pokožky. Díky tomu se dokáže pleť sama regenerovat, zbavuje se jizev, stává se elastičtější a viditelně se zlepšuje také její textura. Díky tomuto procesu také postupně mizejí pigmentové skvrny a vrásky.

Kde najít nejlepší kliniky pro microneedling v Praze?

Existuje několik specializovaných pracovišť v Praze, která bychom mohli doporučit klientům zajímajícím se o microneedling. Jedno z nich nás však zaujalo nejvíce. Jedná se o Ketrin esthetic centr v Praze na Letné. Zde se ujmou každého klienta s profesionální péčí a se znalostmi a dovednostmi, které pravidelně osvěžují na školeních. Přivítá vás zde profesionální a velmi příjemné pracoviště, na které se budete rádi vracet. 

A to hlavně díky tomu, že vás díky svým nejmodernějším procedurám dokáží omladit a vylepšit váš vzhled. Při pravidelných návštěvách tohoto centra se budete cítit krásně a odpočatě! A pro klienty, kteří navštíví centrum úplně poprvé, mají připraveny velmi výhodné slevy na první ošetření! 

Co čekat při microneedlingu?

Celá procedura je příjemná, mnoho klientek si pochvaluje, že si při ní odpočinou a v příjemném prostředí zapomenou na každodenní starosti. Během jednoho neinvazivního omlazujícího zákroku zde strávíte od hodiny do hodiny a půl, podle rozsahu ošetřované oblasti.

Jak se připravit?

Na tento neinvazivní zákrok není třeba se nijak předem doma připravovat. Všechnu péči o pleť převezmou v profesionálním salonu, kde pleť předem připraví. Před samotným jehličkováním je aplikován znecitlivující krém, aby se předešlo jakýmkoliv nepříjemným pocitům.

Jak dlouho ošetření vydrží?

Vzhledem k tomu, že každý jsme originál, vždy se specialisté snaží vyhovět individuálním potřebám pleti každého klienta. Od toho se také odvíjí doba, po kterou je viditelný efekt této procedury. Od tohto efektu se také odvíjí počet ošetření, které budou potřeba pro dosažení co nejlepšího výsledku. Kvalifikovaný odborník bude také na základě aktuálního stavu pleti schopen doporučit další procedury jiného typu, které by mohly efekt microneedlingu podpořit.

Uvažujete o omlazení pleti? Zaujal vás microneedling neboli mezoterapie? Máte za sebou již nějaké speciální ošetření pleti u profesionálů? Dejte nám vědět, jak vám tato procedura pomohla. Dejte nám také vědět, kolik jste ochotni investovat do svého vzhledu!

Jana Lisá