Láká vás erotická masáž? Praha v salonech zaměstnává přebornice

Chystáte-li se otestovat zařízení, kde je na programu erotická masáž, Praha je v tomto směru dokonalým hřištěm. Koncentrují se tu perfektně vyškolené profesionálky, které si pravidelně rezervují i zhýčkaní hosté ze zahraničí. Krom běžné relaxace svalstva vám speciální odrůda masérek zprostředkuje i sexuální uvolnění. Svůdné wellness tak patří ke stále vyhledávanějším aktivitám, kterými si muži zpříjemňují volný čas. Nastudujte různé typy zásahů a schopnosti obsluhy.   

Začátek, průběh a konec erotické masáže v Praze

Cílem tantrických procedur je zbavit klienta fyzické a psychické tenze. Není nic horšího, než když muže sužuje naakumulované erotické napětí, které časem přerůstá v sexuální frustraci. Proto se etablovala disciplína erotických masáží, na které se sjíždějí zájemci do centra Prahy.

Diskrétní služby začínají už samotným zařízením salonu, kde se musíte cítit dobře. Masérka vás doprovodí do sprchy, kde z vás smyje stres a pot. Poté se přesunete do pokoje osvětleného mihotavým světlem svíček s tichou podkresovou hudbou. Jakmile se uvelebíte na pohodlném lůžku, pokryje odbornice vaše i své tělo vonným olejem, aby vás zasvětila do umění tantry s ručním vyvrcholením. Konec příběhu vás opět zastihne ve společné lázni, odkud se vrátíte zpět do vašeho obvyklého života znovuzrozen a osvěžen. 

Základní druhy erotických masáží. Praha má i extra show na objednávku

Senzuální procedury lze rozdělit do dvou skupin. První varianta erotických masáží se věnuje svalstvu po celém těle včetně pánevní oblasti. Druhá kategorie sexuálního relaxu se v zavedených salonech v Praze soustředí celou dobu pouze na pohlaví a nejbližší okolí. V obou případech střídá profesionálka hmatové techniky s okamžiky, kde se o klienta tře některou částí svého těla. Podle osobního zaměření si mohou zákazníci určit, zda to mají být její hýždě, ňadra, chodidla nebo kombinace všeho. Stejně tak si můžete objednat způsob, jakým chcete být doveden k orgasmu, pokud vám nevyhovuje dlaň masérky. Plně ve vaší režii zůstává i výběr tělesné partie obsluhy, kterou má zasáhnout vaše ejakulace.

Pokud vám není příjemná typická pasivní role během erotické masáže, nevadí. Praha, respektive místní špičková studia, jsou zařízena na kdejaké libůstky. Za příplatek vám umožní aktivně opětovat doteky a líbat vaši masérku. Za určitých okolností si můžete dopřát i oboustranný orální zážitek v poloze 69.

Vzhled, chování a dovednosti dívek versus cena

V branži erotických masáží nejen v Praze ale i v ostatních městech se pochopitelně snaží uplatnit kdejaká žena. Některé bohužel nemají ani základní masérský kurz, fyzioterapie jim nic neříká a povědomí o anatomii lidského těla jim kompletně schází. Stimulace choulostivých partií u diletantky tak pochopitelně obnáší řadu zdravotních a hygienických rizik. Odbornice zase požadují vyšší taxu, ale vaše mužná chlouba je u nich v bezpečí.

Dalším problémem často bývá nevalný vzhled erotické masérky. Top salony v Praze naštěstí sdružují jen atraktivní a pěstěná děvčata. Jejich garantovaná atraktivita je pak automaticky zahrnuta v ceně. V praxi to znamená i to, že si tam můžete bez obav poručit třeba footjob, na který se masérka musí předem připravit. Nalakované a ozdobené nehty, prvotřídní pedikúra a jemná kůže na chodidlech stojí dívku úsilí, peníze a čas. Je tedy logické, že se část nákladů promítá do výsledného poplatku za nevšední erotické masáže, když se pražská obsluha věnuje něčímu penisu kromě dlaní i nohama.

Kvalita má prostě svou cenu, což platí ve všech povoláních. Přejeme vám šťastnou ruku, až se dáte do testování slečen a různých druhů erotických masáží. Praha vám nabídne mimořádně slaďoučké bonbonky, tak pozor, ať tam do nějakého cukrátka nezamilujete. Neváhejte nám podat hlášení v komentářích.

Jana Lisá