Objevte triky celebrit!

Dokonalý vzhled celebrit na nás útočí z předních stránek časopisů, z internetových článků i statusů na sociálních sítích. Jak dosáhnout jejich zářivého vzhledu? Jednoduše a na dlouhou dobu? Svěřte se do rukou umělce, který se věnuje permanentnímu make-upu! Ten dokáže během několika chvil zvýraznit obličej jemnou formou tetování, které vám vydrží až několik let! Vzhled celebrity můžete mít na dosah!

 

Permanentní make-up v rukou profesionálky

Tomuto umění zkrášlovat ženský obličej se věnují převážně ženy. Ty totiž rozumějí ženskému líčení, sledují nejmodernější trendy, tetovací techniky a umějí ve výsledku ženě vtisknout dokonalý vzhled na výrazně delší dobu, než vydrží běžné líčení.

 

7 výhod permanentního make-upu

  • Není nutné se každé ráno líčit.
  • Není také třeba oči a rty večer odličovat.
  • Tento typ make-upu vydrží krásný až několik let.
  • Lze ušetřit velké množství financí za dekorativní kosmetiku.
  • Výrazná úspora času při výběru produktů na líčení.
  • Dokonalý vzhled ve dne i v noci.
  • Permanentní make-up se za žádných okolností nerozmaže.

 

Vydrží prostě mnohem déle!

Jak dlouho si budete permanentní make-up užívat v plné kráse? Je třeba chodit na jeho korekci? Zeptali jsme se profesionální tatérky – majitelky vyhlášeného salonu permanentního make-upu v Praze – paní Darii Radchenko.

„Oprava první aplikace tetování je nutná téměř u každé klientky. Důvodem je proces hojení, po kterém se zjeví drobné nedokonalosti v barvě, tvaru, či mezery z důvodu odpadnutí stroupku. Díky druhé aplikaci pigmentu pak trvanlivý make-up vypadá dokonaleji a výrazně déle vydrží.“

„Trvanlivost našeho permanentního líčení je zhruba jeden až dva roky. Doba jeho plného vzhledu záleží na mnoha faktorech, jako jsou věk klientky, typ a kvalita její pokožky nebo také zdravotní stav klientky. Celkový vzhled a odolnost ovlivňuje také barevnost použitého pigmentu nebo druhu tetování. Po nějakém čase je tedy pro dokonalý vzhled velmi přínosné permanentní líčení obnovovat a dobarvovat novým pigmentem.“

 

Chci plné a výrazné rty!

A vaše přání je nám rozkazem! S vašimi rty dokážeme zázraky. Nevýraznou konturu rtů dokážeme smyslně zvýraznit. A pokud toužíte po jemné barevné výplni místo každodenního líčení rtěnkou, budete maximálně spokojena s našim pigmentovým stínováním!

 

Krásné obočí v různém stylu

Permanentní obočí si získává stále více spokojených nositelek. Vlivem trendu výraznějšího a upraveného obočí jej vyžaduje širší okruh klientek. Jaké jsou jejich možnosti?

Pudrové obočí

Tento velmi přirozený vzhled obočí vzniká jemným propichováním vrchní vrstvy pokožky, kam je vpraven jemný pigment formou droboučkých teček. Dokáže tak vytvořit efekt jemného stínovaného obočí, a také doplní případné chybějící chloupky. Perfektní výsledný tvar je k nerozeznání od přírodního obočí. Efekt vydrží asi dva roky.

Microblading

Je nazýván také jako vláskování. Tyto velmi jemné tahy skalpelem ve vrchní části pokožky vytváří efekt dokonalého obočí s trvanlivostí zhruba jeden rok.

Více o technikách úpravy obočí permanentním make-upem a detailech procedury naleznete na webu profesionála.

 

Obočí v běhu doby

Husté a přirozené, vytrhané, dokreslené, tenoučké a nebo démonicky tmavé… Jak se měnila móda vzhledu a úpravy obočí během posledního století? A které dámy diktovaly módu v tomto oboru? Objevte až extrémní možnosti vzhledu dámského obočí!

 

Perfektní oči?

Vaše oči mohou být pomocí trvanlivého líčení zvýrazněny a ozdobeny horní nebo spodní linkou přesně tak, jako by vás právě nalíčila profesionální vizážistka. K naší radosti však vydrží o mnoho a mnoho déle!

Jak se líbí permanentní make-up vám? Láká vás možnost úspory času a peněz? Chcete vypadat pár let jako celebrita? Neváhejte a vstupte do naší diskuze!

Jana Lisá