4 důvody, proč volit laserovou epilaci v Brně. Udělejte tam definitivní tečku za nechtěnými chloupky

Možná už máte svých chloupků plné zuby. Na chvíli se jich zbavíte a za pár dní už je máte zpátky. Víte, že existuje řešení, které s tímto problémem dokáže pohnout už navždy? Je jedno jestli vás chloupky trápí v obličeji, na zádech, nohou, rukou. Jestli jste muž či žena. Důvodů, proč zvolit laserovou epilaci v Brně je hned několik. Dokonce i když z Brna nejste. A pokud ano, tak ještě lépe.

Brno je druhé největší město v České republice. Udělejte si tam výlet. Zákrok může být jen vedlejším produktem krásně stráveného dne

Pokud je to místo vašeho narození či vás do Brna zavedlo studium, láska nebo práce, tak to víte. Brno je fajn. Lidé z Prahy o něm sice říkají, že je to první větší vesnice před Vídní, ale co oni o tom vědí, že ano?

  • V Brně se nachází zoologická zahrada. Je krásná, veliká a určitě stojí za návštěvu, i když nejste stoprocentními milovníky zvířat. Procházka v ní je příjemná, jídlo dobré. K odpočinkovému výletu jako dělaná.
  • Vyjděte si na hrad. Jmenuje se Špilberk.Musíte sice zdolat vysoký kopec, ale za odměnu si můžete vychutnat pohled na město. Hlavně večer je kouzelné. Také můžete navštívit kasematy či si prohlédnout vnitřní expozice muzea.
  • Atmosféra. Brno je studentským městem. Pokud milujete návštěvy netradičních kaváren nebo hospůdek, v Brně určitě nebudete zklamáni.
  • Můžete se projet „šalinou“. Možná vás pak překvapí, že přijede obyčejná tramvaj, ale to už nikdo nemusí vědět, že?

Laserovou epilaci mohou dělat jen profesionálové se zdravotnickým vzděláním. Kde jinde je hledat než v městech, kde je lékařská fakulta?

Je to tak. Jedním z důvodů, proč mnoho měst stojí o to, mít na svém území vysoké školy je to, že většina absolventů velmi ráda zůstává v místě svého studia. Takže, kde jinde hledat špičkovou péči než v Brně? Laserovou epilaci totiž nelze dělat v kosmetických salonech. Je potřeba péče zdravotnického personálu. Proto se tento typ zákroku dělá jen na klinikách estetické medicíny.. To vám zaručí to, že budete ošetřeni nejen profesionálně, ale i bezpečně. A v Brně takovouto kliniku určitě najdete.

Trvalost není jen reklama. Laser opravdu chloupky zničí. Navždy

  • Laser je přesný a rychlý. Zaměří se na cibulky chloupků, které zasáhne do té míry, že jim zabrání růst. A to už napořád.
  • Čím modernější je přístroj, tím je procedura rychlejší a přesnější.
  • Bolestivost zákroku je minimální. Během procesu dochází ke chlazení kůže. U těch nejmodernějších se jedná o téměř bezbolestný zákrok, který při menších plochách trvá třeba jen 15 minut.
  • I přes tuto preciznost zákroku je potřeba několika málo opakovaných sezení k tomu, aby bylo dosaženo úplného odstranění všech chloupků v dané oblasti. Chloupky je totiž potřeba zničit v určitém stádiu růstu. Všechny bohužel naráz nerostou.

Žádná partie těla není problém. Podpaží, nohy, knírek pod nosem i mužské vousy

Dobrá klinika zvolí individuální přístup a postup vzhledem k potřebám, věku i zdravotnímu stavu klienta. Chcete mít hedvábnou pokožku nebo jen zmenšit objem ochlupení? Obojí je možné. Moderní lasery si dokáží poradit i s chloupky na hůře přístupných místech. Výsledek se dostaví hned po prvním sezení.

Máte světlou pokožku a tmavé chloupky? Nebo jste tmavší typ s ještě tmavšími chloupky? Laserová epilace na rozdíl od fotoepilace dokáže odstranit chloupky nezávisle na typu pokožky a barvě chloupků. Po zákroku na vás už čeká jen hedvábná kůže. Víte, jak se o ni starat? Například o tu na rukou?

Nebaví vašeho muže dennodenní holení a oba preferujete hladkou tvář bez strniště? I v tomto případě může epilace pomoci. Zkuste mu to navrhnout.

Kterému městu vy osobně dáváte přednost? Praze, Brnu, Ostravě, Plzni nebo Českým Budějovicím?

Jana Lisá