Láká vás dokonale hladká pokožka, a to všude? Zkuste odstranění chloupků na břiše laserem

Doba slunečných dnů, teplotních rekordů a plážového outfitu – červenec, srpen a možná i polovina září. Snová doba, nebo snad ne? Ovšem i tyto dny mají nějaké to maličké minus – v tomto případě starosti s ochlupením na těle. Jakmile trávíme celé dny v bikinách, odhalíme toho daleko více, než jindy přes rok. Chloupky na nohách, v podpaží, v oblasti bikin a nebo na břiše – všichni to známe. Holení žiletkou není zrovna radostná činnost, protože trvá dlouho a pokožka bez chloupků nevydrží. Navíc, žiletka a břicho nejdou dvakrát dohromady. Co tedy s tím? Vsaďte na odstranění chloupků na břiše laserem. Nebudete litovat!

 

Laser ví, jak si poradit. Odstranění chloupků na břiše je bez rizika

Není nutné dumat, jestli jsou laserové paprsky vhodné či ne. Je ovšem plně pochopitelné, že takové otázky kolují v hlavách mnoha z nás. Vždyť je v kurzu naše vlastní zdraví, že ano. A být opatrný nelze brát nikomu za zlé. Právě naopak. Nicméně, zdravotnický laser je speciální certifikované zařízení, které je uzpůsobeno právě pro kontakt s lidskou pokožkou.

 

Nejinovativnější přístroj své doby je znám jako EPILIA RF. Laserové paprsky tohoto přístroje nelze v žádném případě srovnávat např. s laserovou hračkou pro děti. Tady se bavíme o něčem zcela jiném. EPILIA RF je určen výhradně na laserové depilace lidské pokožky. Používá systém dvojího záření, díky čemuž si hravě poradí i s chloupky světlejšího pigmentu. Chloupky likviduje hloubkově, jinak řečeno i s jejich kořínky. Pokud se dodržují pravidelná sezení tak, jak řekne lékař, laserová depilace garantuje sametovou pokožku bez chloupků natrvalo!

 

Nejde jen o ženy. I muži volí laserovou depilaci pro dokonalou pokožku

Kdysi bývalo zvykem, že ochlupení byla přirozená součást lidského těla, a to jak v ženském, tak mužském případě. O holení nemohla být vůbec řeč. Nebyl k tomu přece důvod. Postupem času se ale něžnější pohlaví začalo ochlupení zbavovat. Na ženách najednou začalo být ochlupení nehezké a společnost jej tak nějak přestala tolerovat. A tak přišla doba žiletek, epilátorů, vosků a zkrátka všeho možného. V dnešní době je holení bráno jako automatická věc, bez které už málokdo funguje – a nejedná se jen o ženy.

 

Trendu hladké pokožky propadli i muži, a nemusí se přitom jednat o modely. Ve většině případů je ve hře individuální preference a komfort jedince. O zákroky laserové depilace je zájem ze strany obou pohlaví, což je vlastně dobře. Muži se tak nemusí stydět. Laserová depilace existuje pro každého z nás.

 

Chloupky po laseru přestanou růst. Stačí dodržovat pár pokynů

Laserové ošetření pokožky je zákrok jako všechny ostatní, na což nesmíme zapomínat. Přestože je bez rizika a relativně snadný, je žádoucí poslouchat rady lékaře. Jedna z hlavních záruk účinnosti laseru je opakování sezení v pravidelných intervalech, které nastavuje sám lékař. Důvodem je, že paprsek laseru umí zlikvidovat jen chloupky, které zrovna aktivně rostou. To je v průměru 20% za jedno sezení. Pokud se celý proces opakuje alespoň 5x, účinnost je garantována.

 

Neopalovat se, neholit se, … Co by se před zákrokem nemělo

Ať už tomu věříme či ne, laser představuje určitý zásah do lidského organismu. I přesto, že je zcela bezpečný, je dobré dodržovat určité pokyny předtím, než jej podstoupíme. Splníme-li následující, můžeme se těšit z pozitivního výsledku.

  • Neopalovat se před, ani po zákroku
  • Neholit, nedepilovat, ani neužívat vosk
  • Vyhnout se chemickým krémům, peelingům a jiným produktům
Jana Lisá