Nejlevnější generika na podporu erekce bývají stejně účinná a bezpečná jako drahé originální léky. Využijte toho!

I pro ta nejlevnější generika vyráběná na podporu erekce platí, že vám mohou posloužit stejně dobře jako originální přípravky. Jsou účinná, bezpečná a k jejich zakoupení na rozdíl od většiny původních léků nepotřebujete předpis. A cena? Sami zjistíte, že i přes zlevnění, jehož se v poslední době dočkala například dobře známá a populární Viagra, je pořízení generických preparátů stále ještě finančně výhodnější. Ptáte se, čím to, že jsou tyto produkty cenově tak zajímavé? A chcete vědět, jak nejlépe rozpoznat spolehlivého internetového prodejce, abyste si místo účinného a bezpečného přípravku nepořídili bezcenný nebo snad dokonce život ohrožující výrobek? Podíváme se na to!

I nejlevnější generika mohou mít kvalitu originálu!

Trápí vás problémy sexuálního charakteru? Vaše erekce už není, co bývala? Můžete sáhnout po drahém a poměrně radikálním řešení, kterým je penilní implantát. Pokud však hledáte rychlou, efektivní a přitom diskrétní cestu, vyberte si některý z generických léků, které jsou také označovány jako tzv. „náhrady“. Tyto preparáty vnesou do vašeho intimního života tolik potřebnou energii. Spolehlivě, levně a bez rizika. Generické léky jsou běžně využívány v celé řadě medicínských oborů. Není na tom nic zvláštního a už vůbec ne špatného. Jsou v porovnání s originálními přípravky levnější, to ano. Vůbec to však neznamená, že vám s léčbou vašich zdravotních potíží nepomohou stejně efektivně jako původní lék. Díky svému složení, které je co do obsahu účinné látky s originálem totožné, mají na lidské zdraví naprosto srovnatelný vliv. Nižší cena nutně neznamená nižší kvalitu!

Cena se odvíjí od patentu

Pokud se v problematice léčiv ani trochu nevyznáte, zřejmě vám vrtá hlavou, jak je možné nabízet srovnatelně kvalitní přípravky výrazně levněji. Odpověď je snadná. Ukrývá se pod pojmem „patentová ochrana“. Vývoj léků je zpravidla finančně náročný a to velmi. Když se farmaceutické společnosti podaří objevit něco nového, nechá si to logicky patentovat, aby svou investici ochránila a zajistila si nejen její návratnost, ale i budoucí zisky. Tato ochrana je ale časově omezená a s jejím koncem přichází konkurence a také nižší ceny. Konkurenční firmy totiž mají po uplynutí stanovené doby právo používat ve svých produktech účinnou látku, kterou původně objevil výrobce originálního léku. Na trh se dostávají tzv. generika. Stejně efektivní, ale levnější. Pokud jde právě o cenu, ta bývá často zlomkem toho, za co byl prodáván originál. Pro nové výrobce jde přesto o poměrně zajímavý byznys a pro pacienty je to často značná úleva, protože výrazně ušetří. Navíc se k léčbě dostanou i ti, kteří si to dříve dovolit nemohli.

Účinná látka

Účinnou látkou je v případě preparátů na podporu erekce tzv. sildenafil. Ten dokáže roztáhnout cévy a dostat tak do penisu takové množství krve, aby došlo k žádoucímu ztopoření. Najít ho můžete v celé řadě generických přípravků, jejichž obliba rok od roku roste. Prodávají se vskutku velmi dobře a nesouvisí to jen s jejich nízkou cenou. Problémy intimního rázu totiž trápí stále více mužů a nevyhýbají se ani mladším ročníkům. Faktem také je, že zdaleka ne každý najde odvahu, aby navštívil specialistu na ryze „pánské“ potíže, tzv. androloga. Svou roli hraje ostych a někdy také přesvědčení, že je porucha erekce jen dočasnou záležitostí a dříve či později se vše spraví tak nějak samo od sebe. Nechce se vám alespoň prozatím k lékaři? A pilulky s obsahem sildenafilu jako je například Cobra, Kamagra či Sildaforce hodláte použít až v krajní nouzi? Pak vyzkoušejte ještě něco jiného. Co máme na mysli?

Stres, cvičení a jídlo

Jestliže je pro vás návštěva ordinace nepřekonatelnou překážkou a po podpůrných prostředcích v podobě tablet zatím sáhnout nehodláte, zkuste změnit to, co zásadním způsobem ovlivňuje fungování vašeho organismu. Co by vám snad mohlo pomoci? Pokuste se o některou z těchto věcí:

  • Odbourání stresu – se může v kvalitě vašeho intimního života odrazit poměrně zásadním způsobem. Vyšší hladina stresového hormonu (kortizol) má totiž za následek pokles hladiny pohlavních hormonů. Odtud už je jen krůček k erektilní dysfunkci. Pokud je to jen trochu možné, vyhýbejte se stresovým situacím a dopřávejte si dostatek kvalitního spánku!
  • Změna stravy – může mít na vaše sexuální funkce také příznivý vliv. Kvalita erekce do značné míry souvisí s kvalitou vašeho krevního oběhu. Proto jezte tak, aby to prospívalo vašim cévám a vašemu srdci! Zelenina, ovoce, ořechy nebo kvalitní netučné maso. I to může být cesta. A zapomeňte na tabák a alkohol!
  • Pravidelné cvičení – může být rovněž účinné. Nejenže přispívá k vaší celkové kondici, ale navíc díky němu dochází ke zvýšení hladiny testosteronu v krvi. Díky cvičení se můžete vyhnout obezitě, hypertenzi či cukrovce, což jsou spolehliví zabijáci erekce.

Zapomeňte na Asii!

Cvičení vám nepomáhá? A ani změna stravy nepřinesla kýžené výsledky? Je tu ještě lékař! Že se vám do ordinaci přece jen ještě nechce? Levných a osvědčených generických přípravků určených ke zlepšení erekce je naštěstí na trhu nepřeberné množství. A kde je seženete? Rozhodně zapomeňte na nákupy v nějakém neznámém e-shopu, jehož majitel sídlí třeba v Číně nebo Indii. U zboží od podobných prodejců vám totiž nikdo nezaručí ani očekávané účinky a co hůř, dokonce ani zdravotní nezávadnost! Vždy dejte přednost jen prověřeným obchodníkům, kterých je na internetu dostatek. S jejich výběrem vám nejlépe pomohou informace z diskuzních fór a nejrůznější recenze. Varovným znamením může být například to, pokud e-shop neumožňuje platbu na dobírku a vyžaduje vždy peníze předem!

Jak dlouho vás problémy s erekcí trápí? A co optimální strava nebo dostatek pohybu, jak jste na tom v tomto ohledu?

Jana Lisá